• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #12-0949
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol

DT Spare Parts 4.63781 Cilindru strangere, senzor viteza

Numărul articolului: 4.63781 EAN: 4057795419728
Recenzii - 2
Descrierea
  • Masa [g]: 5
  • Lungime [mm]: 31,5
  • Diametru interior [mm]: 16
  • Diametru [mm]: 18
  • Număr articol: 4.63781
  • Prețul nostru: 11,33 RON
  • Producătorul: DT Spare Parts
  • Numere EAN: 4057795419728
  • Conditie: Nou
Numere de consum: DT SPARE PARTS 899 760 510 4
În stoc
11,33 RON
(Prețul per unitate)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru DT Spare Parts 899 760 510 4
Aflați mai multe
DT Spare Parts 443 927 817 Cilindru strangere, senzor viteza

Produsele complet echivalente

FEBI BILSTEIN 15340 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • Lungime [mm]: 32
  • Diametru [mm]: 18,8
  • Greutate [kg]: 0,005
  • Număr articol: 15340
  • Prețul nostru: 9,47 RON
  • Producătorul: FEBI BILSTEIN
  • Numere EAN: 4027816153405
  • Conditie: Nou
Detalii
FEBI BILSTEIN 15340 Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 15340
9,47 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.42.148 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • pt. cod original (OE): 000 992 2129
  • Lungime [mm]: 31
  • Diametru interior [mm]: 16
  • Diametru [mm]: 18
  • Număr articol: 01.42.148
  • Prețul nostru: 10,76 RON
  • Producătorul: TRUCKTEC AUTOMOTIVE
  • Numere EAN: 4038081999377
  • Conditie: Nou
Detalii
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 01.42.148 Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 01.42.148
10,76 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-66%
METZGER 0900097 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: punte fata, puntea spate
  • Număr articol: 0900097
  • Prețul nostru: 15,21 RON
  • Producătorul: METZGER
  • Numere EAN: 4250032460761
  • Conditie: Nou
Detalii
METZGER 0900097 Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 0900097
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

45,26 RON
15,21 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
AIC 52031 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: punte fata, puntea spate
  • Număr articol: 52031
  • Prețul nostru: 16,36 RON
  • Producătorul: AIC
  • Numere EAN: 4046283520312
  • Conditie: Nou
Detalii
AIC 52031 Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 52031
16,36 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
BOSCH 2 261 024 304 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • Lungime [mm]: 40
  • Latime [mm]: 20
  • Înaltime [mm]: 15
  • Număr articol: 2 261 024 304
  • Prețul nostru: 24,18 RON
  • Producătorul: BOSCH
  • Numere EAN: 3165142360829
  • Conditie: Nou
Detalii
BOSCH ABS sonstige Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 2 261 024 304
24,18 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-73%
MAPCO 86980 Cilindru strangere, senzor viteza ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: punte fata, puntea spate
  • Lungime [mm]: 32
  • Diametru [cm]: 19
  • Număr articol: 86980
  • Prețul nostru: 35,51 RON
  • Producătorul: MAPCO
  • Numere EAN: 4043605811080
  • Conditie: Nou
Detalii
MAPCO 86980 Cilindru strangere, senzor viteza
Numărul articolului: 86980
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

135,47 RON
35,51 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Atelier de reparaţii auto AutoDoc reparați-vă automobilul cu propriile mâini.
Cum se înlocuiește senzor ABS din față pe AUDI A4 B5 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește senzor ABS din spate pe AUDI A4 B5 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]

Cilindru strangere, senzor viteza Tutorial/Ghid de reparație și schimb pas cu pas

Cilindru strangere, senzor viteza DT Spare Parts 4.63781 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Cilindru strangere, senzor viteza 4.63781 DT Spare Parts?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
4
Acest articol a fost evaluat de către 2 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza 4.63781?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Postari populare

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 4.63781 DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza 463781
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza 899 760 510 4
Plătiți după ce ați primit produsul DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza EAN 4057795419728
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 899 760 510 4 DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza 4057795419728
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza 899 760 510 4

Doriți să aflați mai multe despre DT Spare Parts Cilindru strangere, senzor viteza?

Citiți Cilindru strangere, senzor viteza 463781 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Cilindru strangere, senzor viteza 4057795419728 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Cilindru strangere, senzor viteza 899 760 510 4 primiți prin UPS
Cilindru strangere, senzor viteza 4.63781 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
DT Spare Parts 4.63781: piese de schimb cu caracteristici similare
AUGER 78588
BOSCH 2261024304
DT Spare Parts 4047755708320
DT Spare Parts 4057795166110
DT Spare Parts 4057795302143
DT Spare Parts 4057795302150
DT Spare Parts 4057795397170
DT Spare Parts 4057795419728
DT Spare Parts 4057795805835
DT Spare Parts 5230 264 381
DT Spare Parts 5230264381
DT Spare Parts IT 0514A 00008
DT Spare Parts IT 0514A 00009
DT Spare Parts IT0514A00008
DT Spare Parts IT0514A00009
Europart 5230 264 381
Europart 5230264381
FEBI BILSTEIN 15340
9,47 RON* Garanție "Cel mai bun preț"
KNORR-BREMSE 2260410790000
KNORR-BREMSE 2261024304000
KNORR-BREMSE II16774
MERITOR 1196983
PE Automotive 094.701-00
PE Automotive 09470100
PE Automotive 09470100A
SAMPA 093.213
SAMPA 093213
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0142148
WABCO 899 759 815 4
WABCO 4410320430
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare