• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #74-1618
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol
Acest lucru vă va permite să cumpărați un produs compatibil cu autovehiculul dumneavoastră
NU VĂ PUTEȚI GĂSI AUTOMOBILUL ÎN CATALOG?

ESEN SKV 29SKV005 Set rulment roata fata, 126 mm

Numărul articolului: 29SKV005 EAN: 5901947342787
Recenzii - 8
Descrierea
  • Partea de montare: ESEN SKV 29SKV005 fata fata
  • Diametru interior [mm]: 27
  • Dinamica frânare / conducere: pentru vehicule cu ABS
  • Diametru [mm]: 126
  • Greutate [kg]: 2,21
  • Numar gauri: 5
  • Diametru asezare gauri -Ø 1 [mm]: 100
  • Număr articol: 29SKV005
  • Producătorul: ESEN SKV
  • Numere EAN: 5901947342787
  • Partea de montare: Această caracteristică variază în funcție de modelul de automobil.
  • Conditie: Nou
Numere de consum: ESEN SKV 29SKV005
În stoc

1x  Setul conține un rulment pentru o roată

235,11 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru ESEN SKV 29SKV005
Aflați mai multe
Compatibilitatea cu autoturisme
ESEN SKV 6C0407621 Set rulment roata

Produsele complet echivalente

-29%
RIDEX 654W0040 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: Axa fata ambele parti
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor ABS integrat, cu senzor ABS
  • Diametru [mm]: 72
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 100
  • Janta, numar gauri: 5
  • Diametru flansa [mm]: 126,5
  • Număr articol: 654W0040
  • Producătorul: RIDEX
  • Numere EAN: 4059191319961
  • Conditie: Nou
Detalii
RIDEX 654W0040 Set rulment roata
Numărul articolului: 654W0040
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

263,97 RON
185,77 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
DAYCO KWD1004 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor ABS integrat
  • Latime [mm]: 75,00
  • Diametru 2 [mm]: 5
  • Numar pistoane: 30,00
  • Număr articol: KWD1004
  • Producătorul: DAYCO
  • Numere EAN: 8021787334777
  • Conditie: Nou
Detalii
DAYCO KWD1004 Set rulment roata
Numărul articolului: KWD1004
187,63 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-66%
A.B.S. 200880 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Numar dinti , inel ABS: 86
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor magnetic inelar integrat
  • Dimensiune filet: M14 x 1.5
  • Diametru [mm]: 72
  • Greutate [kg]: 2,38
  • Diametru interior 2 [mm]: 30
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 100
  • Janta, numar gauri: 5
  • Latime 1 [mm]: 75
  • Diametru exterior 2 [mm]: 126,5
  • Număr articol: 200880
  • Producătorul: A.B.S.
  • Numere EAN: 2244227523390
  • Conditie: Nou
Detalii
A.B.S. 200880 Set rulment roata
Numărul articolului: 200880
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

583,36 RON
194,56 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
MOOG VO-WB-11022 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Înaltime 1 [mm]: 82,8
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor magnetic inelar integrat
  • Diametru [mm]: 126,6
  • Greutate [kg]: 1,64
  • Diametru interior 2 [mm]: 30
  • Tip ambalaj: Cutie
  • Lungime ambalaj [cm]: 15
  • Latime ambalaj [cm]: 14,5
  • Inaltime ambalaj [cm]: 9,5
  • Număr articol: VO-WB-11022
  • Producătorul: MOOG
  • Numere EAN: 4044197614806
  • Conditie: Nou
Detalii
MOOG VO-WB-11022 Set rulment roata
Numărul articolului: VO-WB-11022
205,72 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Dr!ve+ DP2010.10.0090 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor ABS integrat
  • Diametru [mm]: 72
  • Diametru flansa [mm]: 126,5
  • Număr articol: DP2010.10.0090
  • Producătorul: Dr!ve+
  • Numere EAN: 5907714175015
  • Conditie: Nou
Detalii
Dr!ve+ DP2010.10.0090 Set rulment roata
Numărul articolului: DP2010.10.0090
208,12 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-70%
METZGER WM 1159 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Diametru interior [mm]: 29
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu butuc roata, cu senzor magnetic inelar integrat
  • Diametru [mm]: 72
  • Janta, numar gauri: 5
  • Diametru de centrare [mm]: 65
  • Marime minima roata [inch]: 14
  • Nr. articol al accesoriului recomandat: 6Q0407623E
  • Număr articol: WM 1159
  • Producătorul: METZGER
  • Numere EAN: 4250032536930
  • Conditie: Nou
Detalii
METZGER WM 157.32 Set rulment roata
Numărul articolului: WM 1159
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

716,65 RON
212,61 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Atelier de reparaţii auto AutoDoc reparați-vă automobilul cu propriile mâini.
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW POLO 4 (9N) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulmentul roată spate la SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]

Set rulment roata ESEN SKV 29SKV005 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Set rulment roata 29SKV005 ESEN SKV?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
4
Acest articol a fost evaluat de către 8 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre ESEN SKV Set rulment roata 29SKV005?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 29SKV005 ESEN SKV Set rulment roata 29SKV005
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru ESEN SKV Set rulment roata 29SKV005
Plătiți după ce ați primit produsul ESEN SKV Set rulment roata EAN 5901947342787
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 29SKV005 ESEN SKV Set rulment roata 5901947342787
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru ESEN SKV Set rulment roata 29SKV005

Doriți să aflați mai multe despre ESEN SKV Set rulment roata?

Citiți Set rulment roata 29SKV005 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Set rulment roata 5901947342787 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Set rulment roata 29SKV005 primiți prin UPS
Set rulment roata 29SKV005 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
ESEN SKV 29SKV005: piese de schimb cu caracteristici similare
3RG 15713
ALANKO 10343518
ALBRECHT 0197332
AUTOKIT 01.97332
AUTOKIT 0197332
BBR Automotive 002-30-03034
BBR Automotive 0023003034
CRAFT BEARINGS 1265CRB23569ABS
DACO Germany 110200
DODA 1060200116
DODA 1060200157
FARE SA 14172
FARE-MX 14172
HK 10/01
HOFFER 1460036
IJS 10-1143
IJS GROUP 101143
JP GROUP 1141303919
JPN 10L9011-JPN
204,27 RON* Garanție "Cel mai bun preț"
KAGER 00-0278
KAWE 14615
MEAT & DORIA 1460036
OPTIMAL 101027
223,96 RON*
OSSCA 00960
POWERPART 0197373
ProfiPower 088-610860
RECOFICIAL 10-1143
RHIAG 10550025
SCHAEFFLER GRUPPE 10/47
TOPRAN 110 507
TOPRAN 110 508
TRISCAN 1202-713610470
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0731254
VAICO 10-8259
sbs 1401754307
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare