• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #76-6900
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol
Acest lucru vă va permite să cumpărați un produs compatibil cu autovehiculul dumneavoastră
NU VĂ PUTEȚI GĂSI AUTOMOBILUL ÎN CATALOG?

ESEN SKV 29SKV011 Set rulment roata spate, 136,5 mm

Numărul articolului: 29SKV011 EAN: 5901947342848
Recenzii - 2
Descrierea
  • Partea de montare: ESEN SKV 29SKV011 spate spate
  • Diametru interior [mm]: 30
  • Dinamica frânare / conducere: pentru vehicule cu ABS
  • Diametru [mm]: 136,5
  • Greutate [kg]: 2,23
  • Numar gauri: 5
  • Număr articol: 29SKV011
  • Producătorul: ESEN SKV
  • Numere EAN: 5901947342848
  • An fabricatie pana la: Această caracteristică variază în funcție de modelul de automobil.
  • Conditie: Nou
Numere de consum: ESEN SKV 29SKV011
În stoc

1x  Setul conține un rulment pentru o roată

248,42 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru ESEN SKV 29SKV011
Aflați mai multe
Compatibilitatea cu autoturisme
ESEN SKV 1K0598611 Set rulment roata

Produsele complet echivalente

-15%
RIDEX 654W0020 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Diametru interior [mm]: 30
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor magnetic inelar integrat, cu rulment roata, cu surub, cu capac vaselina
  • Dimensiune filet: M14x1,5
  • Diametru [mm]: 136,5
  • Latime [mm]: 68,2
  • Distanta dintre gaurile de fixare [mm]: 112
  • Moment strangere [Nm]: 180
  • Unghi rotatie [°]: 180
  • Număr articol: 654W0020
  • Producătorul: RIDEX
  • Numere EAN: 4059191319848
  • Conditie: Nou
Detalii
RIDEX 654W0020 Set rulment roata
Numărul articolului: 654W0020
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

254,97 RON
214,48 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
KRAFT 4100410 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: puntea spate
  • Janta, numar gauri: 5
  • Numar de productie: 4100410
  • Număr articol: 4100410
  • Producătorul: KRAFT
  • Numere EAN: 5900427471825
  • Conditie: Nou
Detalii
KRAFT 4100410 Set rulment roata
Numărul articolului: 4100410
219,28 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-23%
MASTER-SPORT 3656-SET-MS Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Numar dinti , inel ABS: 86
  • Diametru interior [mm]: 30
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor magnetic inelar integrat
  • Janta, numar gauri: 5
  • Diametru flansa [mm]: 136,5
  • Greutate neta [kg]: 2,27
  • Greutate brută [kg]: 2,27
  • Număr articol: 3656-SET-MS
  • Producătorul: MASTER-SPORT
  • Numere EAN: 4250083955223
  • Conditie: Nou
Detalii
MASTER-SPORT 190036561 Set rulment roata
Numărul articolului: 3656-SET-MS
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

297,37 RON
227,42 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Metalcaucho 90122 Butuc roata ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: Axa spate ambele parti
  • Înaltime [mm]: 68,6
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu lagar de frictiune
  • Numar gauri: 5
  • Greutate [kg]: 1,87
  • Diametru interior [mm]: 30
  • Diametru butuc roata [mm]: 56,8
  • Diametru [mm]: 136
  • Diametru tambur [mm]: 65
  • nu pentru nr. articol: 12505
  • Număr articol: 90122
  • Producătorul: Metalcaucho
  • Numere EAN: 221134110466874104668
  • Conditie: Nou
Detalii
Metalcaucho 90122 Butuc roata
Numărul articolului: 90122
243,50 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-69%
METZGER WM 2128 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Diametru interior [mm]: 30
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu butuc roata, cu senzor magnetic inelar integrat
  • Diametru [mm]: 132
  • Latime [mm]: 68
  • Restrictiile producatorului: Durchmesser beachten
  • Comparați piesa veche cu cea nouă (îndeosebi nr. OE)
  • Număr articol: WM 2128
  • Producătorul: METZGER
  • Numere EAN: 4250032462420
  • Conditie: Nou
Detalii
METZGER WM 154.55 Set rulment roata
Numărul articolului: WM 2128
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

788,06 RON
243,64 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
DAYCO KWD1002 Set rulment roata ieftine în magazin
Info product
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu senzor ABS integrat
  • Latime [mm]: 68,00
  • Diametru 2 [mm]: 5
  • Numar pistoane: 30,00
  • Număr articol: KWD1002
  • Producătorul: DAYCO
  • Numere EAN: 8021787334753
  • Conditie: Nou
Detalii
DAYCO KWD1002 Set rulment roata
Numărul articolului: KWD1002
254,40 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Atelier de reparaţii auto AutoDoc reparați-vă automobilul cu propriile mâini.
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW GOLF 5 (1K1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din față pe VW GOLF 5 (1K1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiesc rulmentul butucului roții din spate pe VW GOLF 5 TUTORIAL AUTODOC
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW PASSAT B6 (3C5) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din față pe VW GOLF 6 (5K1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW CADDY 3 (2KB) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW GOLF 6 (5K1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din față pe VW PASSAT B7 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe AUDI A3 2 (8PA) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe VW PASSAT B7 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din față pe SEAT LEON 1P1 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește rulment roata din spate pe SEAT LEON 1P1 [TUTORIAL AUTODOC]

Set rulment roata ESEN SKV 29SKV011 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Set rulment roata 29SKV011 ESEN SKV?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
4
Acest articol a fost evaluat de către 2 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre ESEN SKV Set rulment roata 29SKV011?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 29SKV011 ESEN SKV Set rulment roata 29SKV011
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru ESEN SKV Set rulment roata 29SKV011
Plătiți după ce ați primit produsul ESEN SKV Set rulment roata EAN 5901947342848
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 29SKV011 ESEN SKV Set rulment roata 5901947342848
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru ESEN SKV Set rulment roata 29SKV011

Doriți să aflați mai multe despre ESEN SKV Set rulment roata?

Citiți Set rulment roata 29SKV011 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Set rulment roata 5901947342848 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Set rulment roata 29SKV011 primiți prin UPS
Set rulment roata 29SKV011 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
ESEN SKV 29SKV011: piese de schimb cu caracteristici similare
ALANKO 10342989
ALBRECHT 0197541
AUTOKIT 01.97404
AUTOKIT 01.97541
AUTOKIT 0197541
AUTOMEGA 110098710
AUTOMEGA 1059806111K0
BBR Automotive 001-10-27108
BBR Automotive 0011027108
BBR Automotive 002-51-11357
BECK/ARNLEY 051-6238
CRAFT BEARINGS 1365CRB2-3656ABS
CRAFT BEARINGS 1365CRB23656ABS
DACO Germany 110203
DODA 1060200115
FARE SA 11402
FARE-MX 11402
FORMPART 11498004/S
HK 10/69
IJS GROUP 101117
JP GROUP 1151301519
METZGER 102213
MEYLE 100 407 0012/S
33,38 RON* Garanție "Cel mai bun preț"
OSSCA 06147
QUINTON HAZELL 1151400719
RECOFICIAL 10-1117
RHIAG 10550118
SCHAEFFLER GRUPPE 10/69
TOPRAN 110 532
303,87 RON*
TRISCAN 088-61069027
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.32.094
VAICO 10-8343
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare