• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #16-8892
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol
Acest lucru vă va permite să cumpărați un produs compatibil cu autovehiculul dumneavoastră
NU VĂ PUTEȚI GĂSI AUTOMOBILUL ÎN CATALOG?

MAHLE ORIGINAL OC 47 Filtru ulei 3/4"-16UNF-2B, cu doua ventile blocare retur, Filtru insurubabil

Numărul articolului: OC 47 EAN: 4009026026953
Recenzii - 27
Descrierea
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Înaltime [mm]: 119,5, 120
  • Dimensiune filet: 3 / 4"-16UNF-2B
  • Diametru simering [mm]: 62,0
  • Cod articol al dispozitivului special recomandat: OCS 1
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu doua ventile blocare retur
  • Diametru [mm]: 76,0
  • Diametru 2 [mm]: 71,0, 72,0
  • Tip supapa: supapa refulare
  • Moment strangere [Nm]: 20
  • Inaltime ambalaj [cm]: 11,99, 12,50
  • Greutate netă [g]: 358, 396
  • Latime ambalaj [cm]: 7,85, 8,00
  • Lungime ambalaj [cm]: 7,9, 8,0
  • Număr articol: OC 47
  • Prețul nostru: 29,98 RON
  • Producătorul: MAHLE ORIGINAL
  • Numere EAN: 4009026026953
  • Echipament vehicul: Această caracteristică variază în funcție de modelul de automobil.
  • Conditie: Nou
Numere de consum: MAHLE ORIGINAL 72551553, MAHLE ORIGINAL 77642077, MAHLE ORIGINAL 79953481
În stoc
PAR

PAR este prețul cu amănuntul recomandat stabilit de către producătorul sau importatorul produsului și furnizat de către producător, furnizor sau comerciantul cu amănuntul. AUTODOC afișează PAR (inclusiv TVA) pentru un produs dacă acesta a fost primit de la cel puțin un furnizor sau de la o altă sursă care deține astfel de informații.

71,42 RON -58%
29,98 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru MAHLE ORIGINAL 72551553
Aflați mai multe
Compatibilitatea cu autoturisme
ALFA-ROMEO
BARKAS
CHEVROLET
CHRYSLER
CITROEN
DACIA
FIAT
FORD-USA
HONDA
HYUNDAI
IVECO
JAGUAR
KIA
LADA
LAND-ROVER
LEXUS
MITSUBISHI
NISSAN
NSU
PEUGEOT
PORSCHE
SAAB
SEAT
SUBARU
SUZUKI
TRABANT
VAUXHALL
VOLVO
WARTBURG
Numărul ОЕ

Numerele de serie ale producătorului, comparativ cu numărul piesei de schimb originale:

MAHLE ORIGINAL 056 115 561 G Filtru ulei

Produsele complet echivalente

-44%
RIDEX 7O0006 Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Înaltime [mm]: 122
  • Dimensiune filet: 3 / 4-16 UNF
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu ventil blocare retur
  • Diametru [mm]: 77
  • Diametru inel de etansare de la [mm]: 62
  • Număr articol: 7O0006
  • Prețul nostru: 24,57 RON
  • Producătorul: RIDEX
  • Numere EAN: 4059191236282
  • Conditie: Nou
Detalii
RIDEX 7O0006 Filtru ulei 3/4-16 UNF, cu ventil blocare retur, Filtru insurubabil
Numărul articolului: 7O0006
PAR

44,50 RON
24,57 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-57%
CHAMPION COF100160S Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Înaltime [mm]: 120
  • Dimensiune filet: 3 / 4"-16 UNF
  • Diametru interior [mm]: 72
  • Diametru [mm]: 76
  • Diametru 1 [mm]: 77,5
  • Versiune: w / Anti-Drain valve, w / Anti-Syphon valve, with By-Pass valve
  • Tip ambalaj: Cutie
  • Lungime ambalaj [cm]: 7,8
  • Latime ambalaj [cm]: 7,8
  • Inaltime ambalaj [cm]: 12,2
  • Număr articol: COF100160S
  • Prețul nostru: 20,78 RON
  • Producătorul: CHAMPION
  • Numere EAN: 4044197763139
  • Conditie: Nou
Detalii
CHAMPION COF100160S Filtru ulei 3/4"-16 UNF, Filtru insurubabil
Numărul articolului: COF100160S
PAR

48,83 RON
20,78 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-8%
MASTER-SPORT 719/15-OF-PCS-MS Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Insertie filtru
  • Înaltime [mm]: 123
  • Dimensiune filet: 3 / 4-16 UNF
  • Diametru interior 2 [mm]: 62
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 2,5
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu ventil blocare retur
  • Diametru [mm]: 76
  • Diametru exterior 2 [mm]: 71
  • Greutate neta [kg]: 0,3
  • Greutate brută [kg]: 0,3
  • Număr articol: 719/15-OF-PCS-MS
  • Prețul nostru: 24,06 RON
  • Producătorul: MASTER-SPORT
  • Numere EAN: 4250083947419
  • Conditie: Nou
Detalii
MASTER-SPORT 440719150 Filtru ulei 3/4-16 UNF, cu ventil blocare retur, Insertie filtru
Numărul articolului: 719/15-OF-PCS-MS
PAR

26,32 RON
24,06 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-52%
MAPCO 61097 Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Înaltime [mm]: 123
  • Dimensiune filet: 3 / 4-16 UNF
  • Diametru interior 2 [mm]: 62
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 2,5
  • Diametru [mm]: 76
  • Diametru exterior 2 [mm]: 71
  • Număr articol: 61097
  • Prețul nostru: 25,26 RON
  • Producătorul: MAPCO
  • Numere EAN: 4043605079244
  • Conditie: Nou
Detalii
MAPCO 61097 Filtru ulei 3/4-16 UNF, Filtru insurubabil
Numărul articolului: 61097
PAR

53,26 RON
25,26 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
-24%
MASTER-SPORT 719/5-OF-PCS-MS Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Insertie filtru
  • Înaltime [mm]: 123
  • Dimensiune filet: 3 / 4-16 UNF
  • Diametru interior 2 [mm]: 62
  • Presiune de deschidere supapa trecere [bar]: 2,5
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu ventil blocare retur
  • Diametru [mm]: 76
  • Diametru exterior 2 [mm]: 71
  • Greutate neta [kg]: 0,33
  • Greutate brută [kg]: 0,33
  • Număr articol: 719/5-OF-PCS-MS
  • Prețul nostru: 25,80 RON
  • Producătorul: MASTER-SPORT
  • Numere EAN: 4250083931241
  • Conditie: Nou
Detalii
MASTER-SPORT 440071950 Filtru ulei 3/4-16 UNF, cu ventil blocare retur, Insertie filtru
Numărul articolului: 719/5-OF-PCS-MS
PAR

34,16 RON
25,80 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
PROFIT 1540-1048 Filtru ulei ieftine în magazin
Info product
  • Tip filtru: Filtru insurubabil
  • Parametru: 250491
  • Număr articol: 1540-1048
  • Prețul nostru: 26,83 RON
  • Producătorul: PROFIT
  • Numere EAN: 250015401048
  • Conditie: Nou
Detalii
PROFIT 1540-1048 Filtru ulei Filtru insurubabil
Numărul articolului: 1540-1048
26,83 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
Atelier de reparaţii auto AutoDoc reparați-vă automobilul cu propriile mâini.
Cum se înlocuiește uleiul de motor și filtrul de ulei pe OPEL ASTRA H [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe SKODA OCTAVIA 1U TUTORIAL | AUTODOC
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe VW PASSAT B5+ TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT MEGANE 2 (LM) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW PASSAT B6 (3C5) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW GOLF 4 (1J1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe AUDI A4 B6 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW PASSAT 5 (B5) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW TOURAN 1 (1T3) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru de ulei si ulei de motor pe MERCEDES-BENZ С W203 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe MERCEDES VITO W639 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe OCTAVIA (1Z5) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește uleiul de motor și filtrul de ulei pe PEUGEOT 308 1 T7 (4A_, 4C_)
Cum se înlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe FIAT PUNTO TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe FORD FOCUS MK2 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe OPEL ASTRA H Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT CLIO 2 (C65) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe MERCEDES-BENZ C W202 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe AUDI A4 B5 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT KANGOO 1 (KC) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe TOYOTA YARIS XP10 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe FIAT PUNTO 2 (188) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe PEUGEOT 206 1 (2D) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru de ulei si ulei de motor pe SUZUKI SWIFT 3 Hatchback [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe TOYOTA RAV 4 3 (XA30) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe PEUGEOT 406 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe PEUGEOT 307 (3H) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW TOURAN 1 (1T1, 1T2) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT CLIO 3 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW T5 TRANSPORTER Van [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe VW LUPO TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe SEAT IBIZA 3 6L [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe BMW E60 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe OPEL CORSA C (F08, F68) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT SCENIC 2 (JM) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe CITROEN C3 1 (FC, FN) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW PASSAT B7 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe MERCEDES-BENZ E W210 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe PEUGEOT 207 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe MERCEDES-BENZ W211 Clasa E [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe OPEL MERIVA A [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei pe AUDI A3 1 (8L1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe TOYOTA AYGO 1 (AB10) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe FIAT PUNTO 199 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe MERCEDES-BENZ W203 Clasa C [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe FIAT 500 (312) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru de ulei si ulei de motor pe NISSAN MICRA 2 Hatchback [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe CITROEN XSARA PICASSO (N68) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe HONDA JAZZ 1 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe MERCEDES W204 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW GOLF 7 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe FIAT PANDA (169) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT MEGANE SCENIC [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe MERCEDES-BENZ M W163 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe AUDI A6 C5 Avant [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW SHARAN 1 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW POLO 6n1 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe TOYOTA YARIS Mk2 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe BMW 330i 3 (E92) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe AUDI A4 B5 Sedan [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se inlocuiesc uleiul de motor și filtrul de ulei pe AUDI 80 B4 TUTORIAL | AUTODOC
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe LEXUS RX400h 2 (XU30) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe SEAT LEON 1M1 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe RENAULT TWINGO 1 (C06) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe NISSAN MICRA K12 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VOLKSWAGEN GOLF 3 (1H1) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe CITROËN BERLINGO M [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei pe TOYOTA LAND CRUISER PRADO 3 (J120) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe HONDA INSIGHT 2 (ZE) [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe TOYOTA RAV4 II [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe MERCEDES W210 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe VW GOLF 2 [TUTORIAL AUTODOC]
Cum se înlocuiește filtru ulei si ulei motor pe MERCEDES W124 [TUTORIAL AUTODOC]

Filtru ulei Tutorial/Ghid de reparație și schimb pas cu pas

Filtru ulei MAHLE ORIGINAL OC 47 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Filtru ulei OC 47 MAHLE ORIGINAL?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
4
Acest articol a fost evaluat de către 27 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre MAHLE ORIGINAL Filtru ulei OC 47?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Postari populare

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 77642077 MAHLE ORIGINAL Filtru ulei OC47
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru MAHLE ORIGINAL Filtru ulei 72551553, 77642077
Plătiți după ce ați primit produsul MAHLE ORIGINAL Filtru ulei EAN 4009026026953
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 79953481 MAHLE ORIGINAL Filtru ulei 4009026026953
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru MAHLE ORIGINAL Filtru ulei 72551553, 77642077

Doriți să aflați mai multe despre MAHLE ORIGINAL Filtru ulei?

Citiți Filtru ulei OC47 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Filtru ulei 4009026026953 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Filtru ulei 72551553, 77642077 primiți prin UPS
Filtru ulei OC 47 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
MAHLE ORIGINAL OC 47: piese de schimb cu caracteristici similare
A.P. AP1022
A.P. AP63005A
BALDWIN B178
BLUE PRINT ADV182149
30,52 RON* CONSUMATOR ALEGERE
BOSCH 0450103009
BOSCH 0451103060
BOSCH 451103013
BOSCH 451103033
CHAMPION C157
CHAMPION C160
COMPAIR C160112/51
CROSLAND 2105
CROSLAND 652
DONIT FILTER 431037
DONIT FILTER 431056/G
FIRST LINE BFO4101
FRAD 17.33.03/110
FRAD 26.43.03/110
KOLBENSCHMIDT 50013073
KOLBENSCHMIDT 051OS
KOLBENSCHMIDT 073OS
MANN-FILTER 6740358306
MANN-FILTER 6740359266
MEYLE 3141140007
MONARK 30738033
MOTRIO 8671002052
NATO 2940121728350
NATO 2940123171161
PBR BC1152
SACHS 120012573
SWAG 20926873
TEHO 4073
UFI 2313001
VAICO 200382
VALEO 586038
VTE 112AP
WIX FILTERS 51342
WIX FILTERS 337P
WIX FILTERS 51088
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare