• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #43-8604
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol

Oferte actuale la Bara torsiune VW Touran I (1T1, 1T2) 1.6 FSI 115 CP benzina BLF

Producători
Partea de montare
Filtrare
Filtrare
266 Articole
RIDEX 3229S0007 Brat / bieleta suspensie, stabilizator punte fata, stanga, exterior, Axa fata ambele parti, 336mm, MM12X1.5 RHT , Otel
Numărul articolului: 3229S0007
S.E.
17.01.2023

Perfect pentru Golf V

Arată toate recenziile
Recenzii - 86
  • Partea de montare: punte fata, stanga, exterior, Axa fata ambele parti
  • Bara / bieleta: bara stabilizatoare
  • Lungime [mm]: 336
  • Material: Otel
  • Dimensiune filet: MM12X1.5 RHT
  • Greutate [kg]: 0,49
  • Diametru [mm]: 8
  • Număr articol: 3229S0007
  • Producătorul: RIDEX
  • Numărul/numerele de referință OEM: 5Q0411315A, 1K0411315K, 1K0411315R
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
48,40 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

RIDEX 3229S0487 Brat / bieleta suspensie, stabilizator Axa spate stanga, Axa spate dreapta, 95mm, M10x1,5 , cu surub, cu piulita
Numărul articolului: 3229S0487
B.G.
15.12.2023

vreau sa schimb al meu este uzat

Arată toate recenziile
Recenzii - 9
  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 95
  • Filet exterior [mm]: M10x1,5
  • Numar bucati necesare: 2,0
  • Diametru interior [mm]: 10
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu surub, cu piulita
  • Număr articol: 3229S0487
  • Producătorul: RIDEX
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0 505 465K, 1K0 505 465 AA, 1K0 505 465C
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
50,78 RON
(Prețul per unitate)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

RIDEX 3229S0025 Brat / bieleta suspensie, stabilizator Axa spate ambele parti, puntea spate, 95mm, M10x1.5 , cu acceasorii, pentru volan pe stanga/dreapta
Numărul articolului: 3229S0025
C.R.
28.01.2023

preț calitățile!

Arată toate recenziile
Recenzii - 52
  • Partea de montare: Axa spate ambele parti, puntea spate
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 95
  • Dimensiune filet: M10x1.5
  • Articol extins / Informatii de extindere: cu acceasorii
  • Vehicul cu volan pe stânga / dreapta: pentru volan pe stanga / dreapta
  • Număr articol: 3229S0025
  • Producătorul: RIDEX
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0 505 465 J, 1K0 505 465 L
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
52,42 RON
(Prețul per unitate)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: punte fata, stanga, exterior, Axa fata ambele parti
  • Bara / bieleta: bara stabilizatoare
  • Lungime [mm]: 336
  • Material: Otel
  • Dimensiune filet: MM12X1.5 RHT
  • Greutate [kg]: 0,49
  • Diametru [mm]: 8
  • Număr articol: 3229S0007P
  • Producătorul: RIDEX PLUS
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0411315B
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
59,67 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa fata stanga, Axa fata dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 335
  • Material: Otel
  • Filet exterior [mm]: M12x1,75
  • Numar bucati necesare: 1
  • Număr articol: 3229S0924
  • Producătorul: RIDEX
  • Numere EAN: 4066423476989
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Piese incluse în kit-ul Brat / bieleta suspensie, stabilizator RIDEX:
Descrierea produsului
Unitate
Numărul articolului
Detalii
În stoc
96,80 RON
(Prețul per set de 2 unități)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa spate dreapta, Axa spate stanga
  • Material: tabla de otel
  • Lungime [mm]: 306
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu bucsa de cauciuc
  • Diametru interior [mm]: 14, 12,1
  • Bara / bieleta: bara de tractiune
  • înlocuire în pereche recomandată
  • Număr articol: 273C1905
  • Producătorul: RIDEX
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0 505 323 N, 5Q0 505 323 C, 1K0 505 323 H
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
151,36 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Numar bucati necesare: 1
  • Lungime [mm]: 95
  • Dimensiune filet: M10x1.5
  • Număr articol: 2067R0010
  • Producătorul: RIDEX
  • Numărul/numerele de referință OEM: WHT 000 226, 1K0 505 465D
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Piese incluse în kit-ul Chit reparatie, bieleta antiruliu RIDEX:
Descrierea produsului
Unitate
Numărul articolului
Detalii
În stoc
104,84 RON
(Prețul per set)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: punte fata
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 79
  • Dimensiune filet 1: MM10x1,5
  • Număr articol: 9030275
  • Producătorul: KAMOKA
  • Numărul/numerele de referință OEM: 191411327, 191411315A, 191 411 315 B
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
46,62 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa fata stanga, Axa fata dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 335
  • Material: Otel
  • Filet exterior [mm]: M12x1,5
  • Lungime filet [mm]: 26,5
  • Conducta -Ø [mm]: 10
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu piulita
  • Număr articol: M-S0194
  • Producătorul: MERTZ
  • Numere EAN: 5902701001896
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
48,86 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 96
  • Material: Otel
  • Filet exterior [mm]: M10x1,5
  • Diametru [mm]: 34
  • Diametru interior [mm]: 10
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu piulita, cu surub
  • Număr articol: M-S0593
  • Producătorul: MERTZ
  • Numere EAN: 5902701005849
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
51,31 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

KAMOKA 9030279 Brat / bieleta suspensie, stabilizator punte fata, 335mm, MM12x1,5
Numărul articolului: 9030279
S.G.H.
26.06.2023

cred ca sunt bune

Arată toate recenziile
Recenzii - 12
  • Partea de montare: punte fata
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 335
  • Dimensiune filet 1: MM12x1,5
  • Diametru interior [mm]: 10
  • Conducta -Ø [mm]: 10
  • Număr articol: 9030279
  • Producătorul: KAMOKA
  • Numărul/numerele de referință OEM: 5Q0411315B
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc (Articol(e) rămas(e): 2)
51,81 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 96,0
  • Filet exterior [mm]: M10x1,5
  • Diametru interior [mm]: 10
  • Masa [g]: 425
  • Număr articol: 120039HQ
  • Producătorul: DAKAtec
  • Numere EAN: 4250745508460
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
52,97 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: punte fata, Axa fata stanga, Axa fata dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 335
  • Dimensiune filet 1: M12x1,5
  • Dimensiune filet 2: M12x1,5
  • Conducta -Ø [mm]: 10
  • Numar fabricatie: ZLP-VW-003
  • Număr articol: ZLP-VW-003
  • Producătorul: NTY
  • Numere EAN: 5908281453551
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
53,13 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 95
  • Dimensiune filet 1: M10X1.5
  • Tip filet: cu filet pe dreapta
  • Diametru 3 [mm]: 12
  • Diametru 1 [mm]: 10
  • Tip ambalaj: Cutie
  • Lungime ambalaj [cm]: 20
  • Latime ambalaj [cm]: 9,5
  • Inaltime ambalaj [cm]: 5
  • Număr articol: VO-LS-0418
  • Producătorul: MOOG
  • Numere EAN: 4044197274123
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
55,76 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 95
  • Filet exterior [mm]: M10x1.5
  • Numar bucati necesare: 2
  • Diametru [mm]: 33,5
  • Diametru interior 2 [mm]: 10, 10,2
  • Număr articol: LS0109
  • Producătorul: BGA
  • Numere EAN: 221091113971311139713
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc (Articol(e) rămas(e): 3)
56,36 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

    • An fabricatie de la: 05 / 2004
    • Partea de montare: Axa spate stanga, Axa spate dreapta
    • Serie șasiu (VIN) începând cu: 1T4195001
  • Bara / bieleta: bara torsiune, bara stabilizatoare
  • Numar bucati necesare: 2
  • Greutate [kg]: 0,388
  • Lungime ambalaj [cm]: 13,5
  • Latime ambalaj [cm]: 9,5
  • Inaltime ambalaj [cm]: 7
  • Număr articol: L29623
  • Producătorul: MONROE
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0 505 465 R
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
58,54 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Informatii de extindere: Premium Kit+
  • Partea de montare: punte fata
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 337
  • Material: Otel
  • Articol completare / Info suplimentar 2: cu material de prindere
  • Număr articol: QLS3328S
  • Producătorul: QUINTON HAZELL
  • Numere EAN: 5016593833166
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
59,18 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: Axa fata stanga, Axa fata dreapta, exterior
  • Numar articol par: 260017
  • Bara / bieleta: bara stabilizatoare
  • Lungime [mm]: 336
  • Dimensiune filet: MM12X1.5 RHT
  • Greutate [kg]: 0,617
  • Diametru [mm]: 8
  • Număr articol: 260016
  • Producătorul: A.B.S.
  • Numere EAN: 8717109330397
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
59,57 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: punte fata
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Lungime [mm]: 335
  • Dimensiune filet: 12x1,5
  • Numar bucati necesare: 2
  • Greutate [kg]: 0,45
  • Masa [g]: 450
  • Număr articol: 04874
  • Producătorul: Metalcaucho
  • Numărul/numerele de referință OEM: 1K0 411 315 D
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
61,26 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

  • Partea de montare: puntea spate, Axa spate stanga, Axa spate dreapta, dreapta
  • Bara / bieleta: bara torsiune
  • Numar fabricatie: ZLT-VW-007
  • Număr articol: ZLT-VW-007
  • Producătorul: NTY
  • Numere EAN: 5908281454299
  • Conditie: Nou
Arată numărul OEM al produsului
Detalii
În stoc
62,63 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Găsi oferte ieftine după