Plus
Testați contul premium
0   Articole
#
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol

RIDEX 82B0234 Disc frana  ventilat interior, netratat, fara butuc roata, fara suruburi de fixare roata

Numărul articolului: 82B0234
  • Nu necesită curățarea suprafeței înainte de instalare
  • Proiectate pentru o durată de exploatare mai îndelungată
  • Produse din materiale durabile
  • Până la 60.000 km în condiții normale de exploatare*.
    *"condiții normale" înseamnă exploatarea privată, nu exploatarea comercială/la cursele de automobile/exploatarea dură pe drumurile impracticabile"
  • Diametru [mm]: 276
  • Tip disc frâna: ventilat interior
  • Diametru de centrare [mm]: 85,1
  • Asezare gauri/numar gauri: 05/06
  • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 130
  • Grosime disc frâna [mm]: 22
  • Suprafata: netratat
  • Grosime minima [mm]: 19
  • Diametru interior [mm]: 156
  • Înaltime [mm]: 77
  • Alezaj-Ø [mm]: 15
  • Articol completare/Info suplimentar 2: fara butuc roata, fara suruburi de fixare roata
  • RIDEX: Disc frana
  • Număr articol: 82B0234
  • Prețul nostru: 182,27 RON
  • Cod articol producător: 82B0234
  • Producător: RIDEX
  • Numere EAN: 4059191317417
  • Conditie  Nou

  • Numere folosite: RIDEX 82B0234
  • EAN: RIDEX 4059191317417
  • 14

    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile

  • 200

    Comandă sigură 200 de zile

Adăugați la lista de dorințe

La moment, produsul este în afara stocului

(Recenzii - 10)

182,27 RON

(Prețul per unitate)

incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,

- +
Cumpărați echivalentele disponibile
  • STARK Disc frana
    Numărul articolului: SKBD-0020239
    315,05 RON

    (Prețul per unitate)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Diametru [mm]: 276
    • Tip disc frâna: ventilat interior
    • Diametru de centrare [mm]: 85,1
    • Asezare gauri / numar gauri: 05/06
    • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 130
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Suprafata: netratat
    • Articol completare / Info suplimentar 2: fara butuc roata, fara suruburi de fixare roata
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Diametru interior [mm]: 156
    • Înaltime [mm]: 77
    • Alezaj-Ø [mm]: 15
    • STARKDisc frana
    • Număr articolSKBD-0020239
    • Prețul nostru 315,05 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
  • VALEO Disc frana
    Numărul articolului: 186774
    403,73 RON

    (Prețul per set de 2 unități)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Partea de montare: punte fata
    • Diametru [mm]: 275,7
    • Tip disc frâna: ventilat
    • Diametru de centrare [mm]: 85
    • Janta, numar gauri: 5
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Înaltime [mm]: 76,8
    • Greutate [kg]: 14,01
    • Numarul gaurilor de fixare: 1
    • Numar gauri 1: 1
    • Aprobare: ECE-R90
    • VALEODisc frana
    • Număr articol186774
    • Prețul nostru 403,73 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
  • DT Spare Parts Disc frana
    Numărul articolului: 4.63998
    304,69 RON

    (Prețul per unitate)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Partea de montare: punte fata
    • Diametru [mm]: 276
    • Tip disc frâna: ventilat interior
    • Diametru de centrare [mm]: 85
    • Numar gauri: 5
    • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 130
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Înaltime [mm]: 77
    • Masa [g]: 6480
    • Alezaj-Ø [mm]: 15
    • DT Spare PartsDisc frana
    • Număr articol4.63998
    • Prețul nostru 304,69 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
  • MAXGEAR Disc frana
    Numărul articolului: 19-0730MAX
    242,38 RON

    (Prețul per unitate)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Diametru [mm]: 276
    • Tip disc frâna: ventilat
    • Diametru de centrare [mm]: 85
    • Numar gauri: 5
    • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 130
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Suprafata: lacuit
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Înaltime [mm]: 77
    • Dimensiune filet: 15
    • Aprobare: E1 90R 02 C0176/0569
    • MAXGEARDisc frana
    • Număr articol19-0730MAX
    • Prețul nostru 242,38 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
  • TRW Disc frana
    Numărul articolului: DF2790
    244,91 RON

    (Prețul per unitate)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Diametru [mm]: 276
    • Tip disc frâna: ventilat
    • Diametru de centrare [mm]: 85
    • Numar gauri: 5
    • Diametru asezare gauri - Ø [mm]: 130
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Suprafata: lacuit
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Înaltime [mm]: 77
    • Dimensiune filet: 15
    • Culoare: negru
    • Aprobare: E1 90R 02-C0176/0569
    • Va rugam, respectati intructiunile de folosire
    • TRWDisc frana
    • Număr articolDF2790
    • Prețul nostru 244,91 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
  • NK Disc frana
    Numărul articolului: 313397
    286,44 RON

    (Prețul per unitate)

    incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,
    • Diametru [mm]: 276
    • Tip disc frâna: ventilat
    • Diametru de centrare [mm]: 85,1
    • Janta, numar gauri: 5
    • Grosime disc frâna [mm]: 22
    • Suprafata: acoperit (cu un strat protector)
    • Grosime minima [mm]: 19
    • Înaltime [mm]: 77
    • Greutate neta: 6,86
    • NKDisc frana
    • Număr articol313397
    • Prețul nostru 286,44 RON
    • Conditie  Nou
    Detalii
Numărul OEM

Numerele de serie ale producătorului, comparativ cu numărul piesei de schimb originale:

Compatibilitatea cu autoturisme
Compatibilitatea cu autovehicule comerciale
RIDEX 2D0615301A, 2D0615301B, 2D0615301C, 2D0615301D, 9014210312 Disc frana
RIDEX 82B0234: Disc frana (ventilat interior, netratat, fara butuc roata, fara suruburi de fixare roata) | EAN: 4059191317417
Recenzii
5 Acest articol a fost evaluat de către 366 clienți
0 stele 5 stele

Articolele evaluate cu 3-5 stele sunt cele mai populare și de cea mai bună calitate. Articolele evaluate cu 1-2 stele sunt de obicei produse noi sau piese auto rare.

Vă rugăm să evaluați produsul
FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri
0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre RIDEX Disc frana 82B0234?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!

Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!

Рlată:
MasterCard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 82B0234 RIDEX Disc frana 82B0234 Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru RIDEX Disc frana 82B0234 Plătiți după ce ați primit produsul RIDEX Disc frana EAN 4059191317417 Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 82B0234 RIDEX Disc frana 4059191317417 Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru RIDEX Disc frana 82B0234

Doriți să aflați mai multe despre RIDEX Disc frana? Citiți Disc frana 82B0234 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor?  Contact

Metoda de livrare:
Disc frana 4059191317417 Livrare fiabilă și sigură prin DHL Disc frana 82B0234 primiți prin UPS Disc frana 82B0234 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

AUTODOC CLUB: O colecție ușor accesibilă cu peste 1600 de tutoriale video și 1000 în format PDF!
RIDEX 82B0234: piese de schimb cu caracteristici similare
A.B.S. 09731414
AKRON-MALÒ 1110185
AKRON-MALÒ 1110185
ALANKO 10305498
ASHIKA 60000561
ATE 24012201611
AUGROS 5290209P
BENDIX 561965B
BOSCH 0986478849
BRADI 1283724
BREMBO 08681410
CAR 142432
CHAMPION 569122CH
CIFAM 800418
EUROBRAKE 5815203397
EUROBRAKE 5815203334
EUROREPAR 1618882380
EUROREPAR 1667859480
EUROREPAR 1667859480
EUROREPAR 1618882380
FEBI BILSTEIN 07517 Garanție "Cel mai bun preț"181,93 RON*
GIRLING 6027901
HELLA PAGID 355110991
ICER 78BD01811
JURID 561965J
KAWE 646110
METZGER 6110142
MEYLE 0835212032PD
NK 203334
R BRAKE 78RBD10181
REMSA 646110
ROADHOUSE 646110
SEBRO 50427
STELLOX 60203334VKSX
UBD 3017
VALEO 186553
ZIMMERMANN 400143900
sbs 1815203334
sbs 1815203397
* incl. 19% TVA , fără сosturile de livrare,