• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #64-8430
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol

DT Spare Parts 4.67577 Simering, suport diuza Diametru interior: 7mm

Numărul articolului: 4.67577 EAN: 4057795085695
Recenzii - 10
Descrierea
  • Masa [g]: 1,5
  • Diametru interior [mm]: 7
  • Diametru [mm]: 15
  • Grosime [mm]: 1,6
  • Număr articol: 4.67577
  • Producătorul: DT Spare Parts
  • Numere EAN: 4057795085695
  • Conditie: Nou
DT Spare Parts
Numere de consum: DT SPARE PARTS 4.67577
În stoc
9,00 RON
(Prețul per unitate)

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru DT Spare Parts 4.67577
Aflați mai multe
Compatibilitatea cu autoturisme
ALFA-ROMEO
CHRYSLER
CITROEN
DODGE
INFINITI
JAGUAR
JEEP
KIA
LANCIA
LAND-ROVER
MINI
PUCH
SAAB
SMART
SSANGYONG
VAUXHALL
Compatibilitatea cu autovehicule comerciale
Numărul ОЕ

Numerele de serie ale producătorului, comparativ cu numărul piesei de schimb originale:

DT Spare Parts A611 017 0060 Simering, suport diuza

Produsele complet echivalente

FA1 642.695.100 Scut protectie termica, inst. injectie ieftine în magazin
Info product
  • Diametru interior 2 [mm]: 7, 7,8
  • Grosime [mm]: 1,6
  • Diametru [mm]: 15
  • Număr articol: 642.695.100
  • Producătorul: FA1
  • Numere EAN: 5905133239714
  • Conditie: Nou
Detalii
FA1 Scut protectie termica, inst. injectie
Numărul articolului: 642.695.100
3,10 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
FEBI BILSTEIN 29140 Etansare, suport injector ieftine în magazin
Info product
  • Grosime [mm]: 1,53
  • Diametru interior [mm]: 7,8
  • Material: Cupru
  • Greutate [kg]: 0,002
  • Diametru [mm]: 15
  • Număr articol: 29140
  • Prețul nostru: 4,06 RON
  • Producătorul: FEBI BILSTEIN
  • Numere EAN: 4027816291404
  • Conditie: Nou
Detalii
FEBI BILSTEIN Etansare, suport injector
Numărul articolului: 29140
4,06 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
FA1 642.695.010 Scut protectie termica, inst. injectie ieftine în magazin
Info product
  • Diametru interior 2 [mm]: 7, 7,8
  • Grosime [mm]: 1,6
  • Diametru [mm]: 15
  • alternativ
  • Număr articol: 642.695.010
  • Producătorul: FA1
  • Numere EAN: 2236710072454
  • Conditie: Nou
Detalii
FA1 Scut protectie termica, inst. injectie
Numărul articolului: 642.695.010
4,78 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
ELRING 924.867 Simering, suport diuza ieftine în magazin
Info product
  • Grosime [mm]: 1,6
  • Material: Cupru
  • Diametru interior [mm]: 7,1
  • Diametru [mm]: 15
  • Numar tarif marfa: 7415210000
  • Număr articol: 924.867
  • Producătorul: ELRING
  • Numere EAN: 4041248063033
  • Conditie: Nou
Detalii
ELRING Simering, suport diuza
Numărul articolului: 924.867
5,30 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
REINZ 70-31598-00 Inel etansare, injector ieftine în magazin
Info product
  • Material: Cupru
  • Grosime [mm]: 1,56
  • Diametru interior [mm]: 7,1
  • Diametru [mm]: 15
  • Număr articol: 70-31598-00
  • Prețul nostru: 6,03 RON
  • Producătorul: REINZ
  • Numere EAN: 8429020903443
  • Conditie: Nou
Detalii
REINZ Inel etansare, injector
Numărul articolului: 70-31598-00
6,03 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
TOPRAN 401 502 Scut protectie termica, inst. injectie ieftine în magazin
Info product
  • Material: Cupru
  • Diametru interior [mm]: 7,8
  • Grosime [mm]: 1,5
  • Diametru [mm]: 15
  • Număr articol: 401 502
  • Producătorul: TOPRAN
  • Numere EAN: 2505820339388
  • Conditie: Nou
Detalii
TOPRAN Scut protectie termica, inst. injectie
Numărul articolului: 401 502
6,04 RON
(Prețul per unitate)
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare

Simering, suport diuza DT Spare Parts 4.67577 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Simering, suport diuza 4.67577 DT Spare Parts?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
4
Acest articol a fost evaluat de către 10 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre DT Spare Parts Simering, suport diuza 4.67577?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 4.67577 DT Spare Parts Simering, suport diuza 467577
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru DT Spare Parts Simering, suport diuza 4.67577
Plătiți după ce ați primit produsul DT Spare Parts Simering, suport diuza EAN 4057795085695
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 4.67577 DT Spare Parts Simering, suport diuza 4057795085695
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru DT Spare Parts Simering, suport diuza 4.67577

Doriți să aflați mai multe despre DT Spare Parts Simering, suport diuza?

Citiți Simering, suport diuza 467577 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Simering, suport diuza 4057795085695 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Simering, suport diuza 4.67577 primiți prin UPS
Simering, suport diuza 4.67577 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
DT Spare Parts 4.67577: piese de schimb cu caracteristici similare
AUGER 104937
BOSCH 1 987 972 076
BOSCH 1987972076
BOSCH F00VC17503
CORTECO 49430633
DPH 1254705
DPH 6110170060
DT Spare Parts 4057795085695
DT Spare Parts 4057795085794
ELRING 924.866
ELRING 924866
ELRING 924867
FEBI BILSTEIN 10 92 9140
FEBI BILSTEIN 10929140
FEBI BILSTEIN 29700
FEBI BILSTEIN 29140
4,06 RON* Garanție "Cel mai bun preț"
IPSA 01086200
SAMPA 010.1490
SAMPA 0101490
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.10.078
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.13.141
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0210078
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0213141
VICTOR REINZ 703159800
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare