• SHOP
  • CLUB
Testați contul premium
0
Garajul meu
Adăugă vehicul
0
Articole #40-7768
0,00 RON
Coșul dvs. de cumpărături este gol
Acest lucru vă va permite să cumpărați un produs compatibil cu autovehiculul dumneavoastră
NU VĂ PUTEȚI GĂSI AUTOMOBILUL ÎN CATALOG?

MEAT & DORIA 76041 Pompa combustibil electric

Numărul articolului: 76041 EAN: 803341921432
Recenzii - 1
Descrierea
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l / h]: 95
  • Tensiune [V]: 12
  • Presiune de actionare [bar]: 0,10
  • Preparare combustibil: carburator
  • Diametru interior [mm]: 8
  • Număr articol: 76041
  • Prețul nostru: 122,84 RON
  • Producătorul: MEAT & DORIA
  • Numere EAN: 803341921432
  • Numar motor TECDOC: Această caracteristică variază în funcție de modelul de automobil.
  • Conditie: Nou
Numere de consum: MEAT & DORIA 76041
În stoc
122,84 RON

Prețul incl. 19% TVA

fără сosturile de livrare

Adăugați la lista de dorințe
Autodoc Plus pentru MEAT & DORIA 76041
Aflați mai multe
Compatibilitatea cu autoturisme
ALFA-ROMEO
AUSTIN
AUTOBIANCHI
BEDFORD
CITROEN
DAIHATSU
FIAT
FSO
HONDA
HYUNDAI
INNOCENTI
LADA
LANCIA
MASERATI
MG
MITSUBISHI
OLDSMOBILE
PONTIAC
PORSCHE
ROVER
SAAB
SEAT
SUZUKI
TALBOT
TRABANT
VAUXHALL
VOLVO
WARTBURG
ZASTAVA
MEAT & DORIA 060906089 Pompa combustibil

Produsele complet echivalente

MAGNETI MARELLI 313011300009 Pompa combustibil ieftine în magazin
Info product
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l / h]: 65
  • Presiune de actionare [bar]: 0,2
  • Tensiune de intrare [V]: 12
  • Număr articol: 313011300009
  • Prețul nostru: 132,58 RON
  • Producătorul: MAGNETI MARELLI
  • Numere EAN: 8001063761275
  • Conditie: Nou
Detalii
MAGNETI MARELLI Pompa combustibil
Numărul articolului: 313011300009
132,58 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare
MAGNETI MARELLI 313011300008 Pompa combustibil ieftine în magazin
Info product
  • Mod de operare: electric
  • Debit [l / h]: 95
  • Presiune de actionare [bar]: 0,2
  • Tensiune de intrare [V]: 12
  • Număr articol: 313011300008
  • Prețul nostru: 136,73 RON
  • Producătorul: MAGNETI MARELLI
  • Numere EAN: 8001063667379
  • Conditie: Nou
Detalii
MAGNETI MARELLI Pompa combustibil
Numărul articolului: 313011300008
136,73 RON
Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare

Pompa combustibil MEAT & DORIA 76041 : Pareri și evaluare

Ați cumpărat vreodată acest produs de la AUTODOC: Pompa combustibil 76041 MEAT & DORIA?

Vă rugăm să evaluați produsul

Adăugați fotografii sau videouri la opinia dvs.
Adaugați fișiere
5
Acest articol a fost evaluat de către 1 clienți
0 stele 5 stele
Cum este calculat clasamentul cu stele

Recenziile clienților și clasamentele cu stele îi ajută pe clienții noștri să afle mai multe despre un produs și să decidă dacă merită să-l cumpere. Un algoritm complex este utilizat pentru a calcula clasamentul cu stele, luând în considerare cât timp în urmă a fost făcută recenzia, dacă articolul a fost cumpărat efectiv în magazinul online AUTODOC și dacă acesta a fost returnat sau nu.

Cum verificăm recenziile

Eticheta "achiziție verificată" îți permite să găsești recenzii de la clienți care au achiziționat efectiv articolul în cauză din magazinul online AUTODOC. Eticheta "achiziție verificată" se aplică recenziilor articolelor cumpărate din același cont de la care au fost expediate recenziile. Considerăm în continuare că recenziile fără eticheta "achiziție verificată" sunt importante, dar nu putem garanta că articolele descrise în astfel de recenzii au fost achiziționate din magazinul online AUTODOC.

FAQ: Întrebări de la clienți și răspunsuri

0 Întrebări
Aveți alte întrebări despre MEAT & DORIA Pompa combustibil 76041?
Dacă mai aveţi intrebări sau aţi dori informaţie detaliată cu privire la acest produs. Ne puteţi contacta direct aici specificând intrebarea!
Pentru a adresa o întrebare, vă rugăm să completaţi toate spaţiile libere!
Vă rugăm să introduceți numărul de identificare al vehiculului (VIN) pentru a ușura procesarea cererii dumneavoastră

Metodele de plată:
Mastercard — modalitate de plată potrivită la cumpărarea produsului 76041 MEAT & DORIA Pompa combustibil 76041
Plătiți în mod rapid și sigur prin Visa pentru MEAT & DORIA Pompa combustibil 76041
Plătiți după ce ați primit produsul MEAT & DORIA Pompa combustibil EAN 803341921432
Plătiți în mod rapid și sigur la cumpărarea produsului 76041 MEAT & DORIA Pompa combustibil 803341921432
Plătiți în mod rapid și sigur prin Transfer Bancar pentru MEAT & DORIA Pompa combustibil 76041

Doriți să aflați mai multe despre MEAT & DORIA Pompa combustibil?

Citiți Pompa combustibil 76041 FAQ și feedback-ul cumpărătorilor!

Aveți nevoie de ajutor? Contact

Metoda de livrare:
Pompa combustibil 803341921432 Livrare fiabilă și sigură prin DHL
Pompa combustibil 76041 primiți prin UPS
Pompa combustibil 76041 livrare fiabilă prin GLS direct la domiciliu

Fiecare comandă de la 570 RON în valoare a bunurilor, este livrată gratis pe teritoriul România. Dacă suma totală a comenzii este mai mică de 570 RON, costurile de livrare vor fi 50,00 RON.

  • Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
    Dreptul la returnarea mărfii timp de 14 zile
  • Safe Order 200 de zile pentru
    Comandă sigură 200 de zile
  • Plăți securizate
    Plăți securizate
  • Livrare gratuită
    Livrare gratuită
MEAT & DORIA 76041: piese de schimb cu caracteristici similare
AIRTEX E8016S
ASHIKA 503306
ASHIKA 507701
CASCO CPA73102AS
ERA 770035
ERA 770034B
ERA 770034A
141,32 RON* CONSUMATOR ALEGERE
FISPA 70091
HOFFER 7506041
INTERMOTOR 38306
JAPANPARTS PB-306
JAPANPARTS PB-701
JAPKO 05306
JAPKO 05701
PIERBURG 7.21440.51
PIERBURG 720694120
PIERBURG 720788110
PIERBURG 720788120
PIERBURG 721093120
PIERBURG 721164010
SIDAT 70091
VALEO 347308
WE PARTS 321920012
*Prețul incl. 19% TVA, fără сosturile de livrare